5 Temmuz 2012 Perşembe

Nefret Edilen Çiftlerden misiniz ????

Herkesin hayatında bazı sevgililer vardır, yanlarında durmak ve onlarla vakit geçirmek işkence haline dönüşür zamanla...Mıç mıç sevgi yumağı olanlar, "Balkabağım, böceğim, minik kuşum"lar, sürekli ikiz gibi giyinmeler vs vs...Aslında ikisini ayrı ayrı seversiniz, fakat bir araya geldiklerinde çekilmez olurlar.Ve bu çiftler ne kadar itici olduklarının farkında bile değillerdir.Sizinde onların yanındayken yapmak istediğiniz tek şey çoğunlukla koşar adım uzaklaşmakn olur, değil mi?

Onları kıskandığınızı düşünseler de, asıl problem kalabalıklar içerisinde bile iki kişi kalabilmeleridir."Biz birbirimize yeteriz." şeklindeki düşünce yapısının yanlış olduğunu ise, yaşanan bir ayrılık sonrasında idrak edebilirler ancak.

Peki siz o çiftlerden biri misiniz? İşte yapışık ikizler gibi yaşanan ilişkilerin işaretleri... :)


Sürekli iletişim !
Fiziksel olarak birlikte değilken bile, telefonunuz sürekli elinizde ya konuşuyorsunuz ya mesaj yolluyorsunuz ya da sürekli haber bekliyorsunuz.Hatta bu iletişim öyle bir hal aldı ki, telefonla konuşmaktan yeşereceksiniz artık. :) Peki arkadaşlarınızla her sohbetin sonu sizin ilişkinizle mi sonlanıyor? Sürekli ilişkinizden bahsediyorsunuz ve insanlar artık hep aynı şeyleri duymaktan baygınlık geçirecekler.

Uyumlu kıyafetler !
Bilinçsiz bir şekilde herkes birbiri ile benzer kıyafetler giyebilir, fakat siz bunu bilinçli olarak ve sözleşerek mi yapıyorsunuz? Unutmayın, partneriniz sizin hayat arkadaşınız olacak, ikiz kardeşiniz değil.

Aynı odada mesajlaşma !
Yan yana oturuyorsunuz ve sürekli mesajlaşıyorsunuz.Neden? İnsanlar bunu farkettiklerinde sizin kendileri hakkında konuştuğunuzu düşüneceklerdir.Topluluk içinde uyulması gereken kuralları gözardı etmemek lazım.

Topluluk içinde gülüşüyorsunuz !
Kimse ne hakkında gülüştüğünüzü bilmiyor ve inanın bu çok rahatsız edici olacaktır.Çift olarak özel paylaşımlarınız elbette ki olacak, fakat bunları yalnız kaldığınız zamanlara ertelemelisiniz.Dünya ayrı siz ayrı bir yerde yaşamanız çok da mümkün değil.

Değişik lakaplar !
"Balkabağım, böceğim, çiçeğim, lokumum..." ve daha fazlası...Değişik takma isimler arkadaş grubu içinde siz gittikten sonra uzun süre makara konusu olabiliyor.Benden söylemesi! :)
 
Bebek sesi !
 Ahh o bebek sesleri yok mu?! Yalnızken ya da telefonda konuşurken ilişkiye sempatik dokunuşlar katan bebek sesleri, arkadaş ortamında sizi madara edebilir.Çevrenizdekiler sizin bu dünyadan olmadığınızı düşüncesine kapılabilirler.Ve bu yeterince sinir bozucu olacaktır.

"Biz" oluyorsunuz !
Sevgiliniz ve sizi ayrı düşünmek imkansız bir hale mi geldi?Arkadaşlarınızla ayrı ayrı buluşamaz hale mi geldiniz?Artık kimse sen ve erkek / kız arkadaşın diye değil de "siz" diye mi bahsediyor?O zaman siz çoktan "biz" olmuşsunuz.Kendinize yarattığınız bu iki kişilik dünyadan kurtulup, etrafınıza bir baksanız daha sağlıklı olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder