15 Mart 2012 Perşembe

Kadınların İtici Bulduğu Ayrıntılar

İnsan kendine güvenmeli, tabii ki katılıyorum bende...Fakat bir sıkıntı var.Bazen sizin kendinizde hoş durduğunu düşündüğünüz, çok fazla önemsemediğiniz, göya tarz yarattığınızı düşündüğünüz şeyler biz kadınlara gayette itici gelebiliyor.
İşte sizlere bir kaç örnek...


Toka mı kullanıyorsunuz?
Kusura bakmayın ama bir Johnny Depp değilseniz at kuyruğu hiç de seksi görünen bir şey değil.:)
Fazla mı ışıltılısınız?
Işıltı kadınlara has bir şeydir.Işıltı feminendir.Bu nedenle erkeklerin taktığı takıların fazla gösterişli olması, kadınların onlardan uzaklaşmasına neden olur.


Saçlarınız gölgeli mi?
Erkeklerdeki bu saç modası geçeli çok yıl oldu.Kusura bakmayın ama artık bu saç modeli rezalet kelimesiyle eş anlamlı!
Göğüs kılları tamamda, sırt?
Neredeyse kadınların tümü erkeklerin göğüs kıllarını, maskülen göründüğünden çok seksi bulur.Fakat bunun sırtınız için de aynı olduğunu düşünmeyin.Kadınlar nasıl ki erkek arkadaşlarının karşısında, kötü bir görüntüyle karşılaşmamaları için saatlerce eziyet çekiyorlarsa, baylar siz de kadınların bu görüşünü dikkate alın.
Hijyene dikkat!
Bu kategoride erkeklerin dikkat etmesi gerekenler arasında; kötü nefes kokusu, sarı dişler, uzun tırnaklar ve dişler arasındaki yiyecek artıkları yer alıyor.Eğer bir kadınla yakınlaşmaya çalışıyorsanız ve bu ana kadar hiç başarılı olamadıysanız, ağız ve el temizliğinizi gözden geçirmenizde fayda var.
Parfümü dozunda kullanın!
Bir erkeğin nasıl koktuğu kadınlar için çok önemlidir.Adeta sizi hatırladıklarında ilk akıllarına gelen nasıl koktuğunuz olacaktır.Fakat bu işi çok abartmamanızda fayda var.Aksi takdirde değil gözünüze kestirdiğiniz kadın, kimse yanınızda durmak istemez.
Sakallara dikkat!
Kadınlar yüzünüzdeki sakalları çok sevmediklerini söyleseler de, bir çok kadın kirli sakalı çok çekici bulur.Yalnız kirli dediysem, yüzünüzün neredeyse tamamını kaplayan, pis bir görüntü veren sakallardan bahsetmiyorum.Sakallarınızın ölçüsüne dikkat edin.


Slip mayo mu kaldı?
Tüm vücut hatlarınızı ortaya koyan, özellikle de havuza girip çıktıktan sonra vücudunuza yapışan slip mayolar kimseye çekici gelmez.Biraz daha uzun şortlar tercih etmeniz modern bir görüntü de katacağından daha hoş görünebilirsiniz.Hem de işin büyüsü kaçmaz.;)
Şortlar, şortlar, şortlar...
Kadınlar erkeksi bacakları çok çekici bulurlar, fakat aynı zamanda bunu ne kadar sergilediğiniz çok önemli.Beyler, havalar ne kadar sıcak olursa olsun kısa şortlardan uzak duralım.
Aman evden çıkmadan üzerinizi tekrar kontrol edin!
Hardal, bira, şarap, fondöten ve bunlar gibi bir çok nedeni açıklanamayan leke inanın çok itici duruyor.Kadınların uzmanlık alanı olduğundan bu tür yanlışlar hemen göze çarpacaktır.

Peki siz erkeklerde en çok hangisini itici buluyorsunuz????

1 yorum:

  1. Takı, sivri burun ayakkabı, parmak arası terlik.Şimdilik bu kadar :)

    YanıtlaSil